Tanie podróże dzięki wyszukiwarce dobrych cen!

Obojętne czy szukają Państwo pozagranicznego połączenia czy pociągu wokół Niemiec: Wystarczy wpisać wybrany cel i termin podróży a wyszukiwarka wyświetli najlepszą dostępną cenę dostosowaną do Pańskich wymagań!

Możliwe jest podanie dokładnej godziny odjazdu czy też szukanie ofert na kilka dni pod rząd. Jeżeli w danym czasie zostały wykupione wszystkie tanie bilety, wówczas wyszukiwarka pokazuje Państwu oferty w cenie standardowej.

Proszę zwrócić uwagę na to, że obowiązują różne warunki dla tych ofert. Jako bilet otrzymają Państwo dwa dokumenty w jedną stronę do wydrukowania w formie pdf. Jeżeli połączenie w wagonie 1 klasy jest w danym czasie tańsze, niż w 2 klasie, wówczas wyszukiwarka pokazuje Państwu również tą ofertę.

Proszę rezerwować bilet w każdą stronę osobno, jeżeli chcą Państwo korzystać z różnych kategorii klasowych podczas jazdy lub jeżeli podali Państwo dwie różne karty rabatowe BahnCard (z różnymi zniżkami) w jedną i drugą stronę lub mają zamiar to zrobić.

Do wyszukiwarki

Jak najlepiej szukać?

  • Najlepiej używać opcji filtrowania i filtrować oferty podróży według dnia, czasu trwania podróży oraz przesiadek.
  • Proszę szukać ofert również w godzinach nietypowych do podróżowania.
  • Najlepiej usunąć haczyk z okienka "preferuj szybkie połączenia". W ten sposób mają Państwo szansę znaleźć wprawdzie dłuższe ale za to tańsze połączenie.
  • Poniedziałek, piątek oraz niedziela to dni typowe do podróżowania, dlatego tanie bilety na te dni są szybko rozchwytywane. Z tego powodu proszę rezerwować bilet przedwcześnie. Atrakcyjna Cena dostępna jest już od 91 dni przed rozpoczęciem podróży.
Oszczędzaj dzięki wyszukiwarce dobrych cen

Atrakcyjne oferty:

Sparpreis
Już od 29 euro w 2 klasie lub od 49 euro w 1 klasie jeżdżą Państwo po Niemczech dzięki Sparpreis. Oferta dotyczy jazdy w jedną stronę, również w ICE. Na krótkie dystansy mają Państwo szansę nawet na jeszcze tańsze bilety!

Europa-Spezial
Dzięki ${Europa-Spezial} jeżdżą Państwo wygodnie już od 39 euro w drugiej i od 69 euro w pierwszej klasie. Oferta dotyczy jazdy z każdego dworca w Polsce do każdego dworca w Niemczech. W określonych połączeniach przygranicznych możliwa jest oferta już od 19 euro.