Tanie podróże dzięki wyszukiwarce dobrych cen!

Obojętne czy szukają Państwo pozagranicznego połączenia czy pociągu wokół Niemiec: Wystarczy wpisać wybrany cel i okres podróży. Wyszukiwarka dobrych cen załatwi za Państwa resztę, czyli wyświetli najlepszą dostępną cenę dostosowaną do Pańskich wymagań!

Możliwe jest podanie dokładnej godziny odjazdu czy też szukanie ofert na kilka dni pod rząd. Jeżeli w danym czasie zostały wykupione wszystkie tanie bilety, wtedy wyszukiwarka pokazuje Państwu oferty w cenie standardowej.

Proszę zwrócić uwagę na to, że obowiązują różne warunki dla tych ofert. Jako bilet otrzymają Państwo dwa dokumenty w jedną stronę do wydrukowania w formie pdfu. Jeżeli połączenie w wagonie 1 klasy jest w danym czasie tańsze, wtedy wyszukiwarka pokazuje również tą ofertę.

Prosze rezerwować bilet w każdą stronę osobno, jeżeli chcą Państwo korzystać z różnych kategorii klasowych podczas jazdy lub jeżeli podali Państwo dwie różne karty BahnCard (z różnymi zniżkami) w jedną i drugą stronę lub mają zamiar to zrobić.

Do wyszukiwarki dobrych cen

Jak najlepiej szukać?

  • Najlepiej używać opcji filtrowania i filtrować oferty podróży według dnia, czasu trwania podróży oraz przesiadek.
  • Proszę szukać ofert również w godzinach nietypowych do podróżowania.
  • Najlepiej usunąć haczyk z okienka "preferuj szybkie połączenia". W ten sposób mają Państwo szansę znaleźć wprawdzie dłuższe ale za to tańsze połączenie.
  • Poniedziałek, piątek oraz niedziela to dni typowe do podróżowania, dlatego tanie bilety na te dni są szybko rozchwytywane. Z tego powodu proszę rezerwować bilet przedwcześnie. Atrakcyjna Cena dostępna jest już od 3 miesięcy przed rozpoczęciem podróży.

Tanie oferty na jeden rzut oka:

Sparpreis
Już od 29 euro w 2 klasie lub od 49 euro w 1 klasie jeżdżą Państwo po Niemczech dzięki Sparpreis. Oferta dotyczy jazdy w jedną stronę, również w ICE. Na krótkie dystansy mają Państwo szansę nawet na jeszcze tańsze bilety!

Europa-Spezial
Dzięki Europa-Spezial jeżdżą Państwo wygodnie już od 39 euro w drugiej i od 69 euro w pierwszej klasie. Oferta dotyczy jazdy z każdego dworca w Polsce do każdego dworca w Niemczech. W określonych połączeniach przygranicznych możliwa jest oferta już od 29 euro.